QR Code Nedir?

Qr code İngilizce açılımı quick response, Türkçe değerlendirilince çabuk tepki anlamına gelmektedir ve genel Türkçe okunuşundaki “kara bakod” kelimesi ile alakası yoktur. Şekil itibari ile “kare kod” kullanımı daha çok tercih edilmektedir

Qr Kod Menü Nasıl Yapılır?

QR Menü hazırlamanın çeşitli yöntemleri vardır.Tasarım programları kullanarak bir menü tasarlayabilir ya da matbaalar ve tasarım şirketleri aracılığı ile de bir menü tasarlatabilirsiniz.

Vedat Milor Uyardı!

Sektörde krize hazırlıksız yakalananların şansı pek yok ama uzarsa kurunun yanında yaş da yanacak. Piyasanın deneyimlilerinden gelen önerileri paylaşmaya devam ediyorum.

33 Kolay Kahvaltılık Tarifi

Her biri göz açıp kapayıncaya kadar hazırlanan açık tost, yumurtalı ekmek, peynirli tava böreği, beyaz omlet, minci, fırında peynirli ekmek, bol malzemeli kırpık börek ve yumurta salatası lezzetiyle de sizi büyülerken sabah uyanmak için yeni sebebiniz olacak.

Lahmacun sağlıklı mı?

Eğer kaliteli un ve et kullanılır, hamuru iyi hazırlanıp ince tutulur, sebzeleri de birazcık iyi seçilip miktarı abartılırsa lahmacun sağlıklı, lezzetli ve besleyici bir yiyecektir, hatta diyet yaparken bile yenilebilir!

Pizza Nasıl Yapılır?

6 dakikada harika pizza tarifi.Hamur mayalama ve pizzada kullanılan baharatlara kadar tüm incelikleriyle klasik pizza.