QAR Akıllı Menü Sistemlerine Hoş Geldiniz.

QAR Akıllı Menü Sistemleri; Restoran, kafe, pub, pastane, kahve dükkanları ve otellere kadar her işletmeye uygun, tüm akıllı cep telefonları ve tabletlerle uyumlu dijital bir menüdür.

Karekod okutularak servis elemanına ihtiyaç duymadan tüm sipariş sürecini kendi cep telefonundan yönetebilir, güvenli ve hijyenik bir ortam eşliğinde müşterinize en iyi hizmeti sunarsınız.

Bulut sistemi sayesinde menülerinizi dilediğiniz zaman değiştirebilir, kampanya oluşturabilir ve raporlama süreçlerini takip edersiniz.

Karekod.org'un ayrıcalıklar dünyasına dahil olmak ve maliyetlerinizi düşürmek istiyorsanız, hemen iletişime geçin.

Basında Biz

QAR Akıllı Menü

Firmamızın kurulduğu günden bu yana kat etmiş olduğu yollar. Hizmet alanlarımız ve ürün gruplarımız hakkında bilgi verdiğimiz. Bu sektörde bizi diğer firmalardan ayıran özellikler. Sektördeki sıkıntılarımız ve bu sıkıntıları nasıl girdeğimiz. QAR Akıllı Menü Sistemleri olarak ileriye yönelik hedeflerimiz. Kaç kişilik bir çalışma ekibimiz var ve bu ekibi seçerken nelere dikkat ederiz? QR Menü nasıl yapılır? Nasıl kullanılır? Karekod uygulaması, özellikle pandemi sürecinde hayatımızda hijyen açısından kullanımı daha mantıklı bir durum hâline geldi. Bu sürecin gelişimi hakkında izleyicileri bilgilendirdiğimiz, "Tv 8 Şehrin Nabzı" programı ve "Bursa Haber Tv" röportajını youtube kanalımız üzerinden izleyebilir, konu hakkında daha fazla bilgiye ve ilgili röportajın tam metnine "Karekod Blog" üzerinden ulaşabilirsiniz. Yazının Devamı.